Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Takara

Takara


Mesaje : 145
Data de înscriere : 08/06/2009

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 4:57 am

Hey, lume new!
Ce faceti? Hai ca nu va iau la chat Smile)
Ma numesc Alex..unii ma stiu ca Xi, Zeel sau Alexz.
Am..12 ani..in fine..ii implinesc in Noiembrie.
Pretena mea cea mai buna e..cine alta decat Byga? /Smile
Asa..imi plac culorile negru si rosu..
Filmele preferate sunt "Razbunarea lui Jacquou" , "Memoriile unei Gheise" si "Death Note 2 - Ultimul Nume" !
Muzica preferata? Sa spunem doar ca nu imi place poluarea fonica! ^_^

So..stiti lenea Smile)

Matta ne!!!!
Sus In jos
Yuuki
Admin
Yuuki


Mesaje : 422
Data de înscriere : 06/06/2009

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 4:58 am

Um.. happy posting and have fun.. sper sa te dintrezi! ^^
Sus In jos
https://bloody-kiss.forumgratuit.ro
Haruhi

Haruhi


Mesaje : 346
Data de înscriere : 08/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 4:59 am

Waa my best friend:X:X:x eh ma bucur ca te-ai inscris bro:X:X i love you:*:*and nebunie placuta pe aici:)
Sus In jos
Takara

Takara


Mesaje : 145
Data de înscriere : 08/06/2009

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 5:00 am

Well..arigato de intampinari, minna! ^_^
Sus In jos
Mizore

Mizore


Mesaje : 42
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : in my bloody world

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 5:01 am

heya..welcome here...:X:X..well..happy posting and have fun!
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Andreo Light

Andreo Light


Mesaje : 120
Data de înscriere : 08/06/2009

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 1:53 pm

Of of ,zozole amea ^_^ Sti tacamu' plictisitor d eintampinare Decat imi pare bine ca ai venit (aoleu ~ de la mine ai aflat de forum)
Sus In jos
Takara

Takara


Mesaje : 145
Data de înscriere : 08/06/2009

Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) EmptyLun Iun 08, 2009 7:53 pm

Nu'mi vine sa cred! O.O Esti TU sau eu visez? Smile) Etto..arigato de intampinari..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))   Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =)) Empty

Sus In jos
 
Se putea si fara ME?!! Da'ti petrecere si nu stiu eu? Sa va fie rusine! =))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveste fara sfarsit
» Raspuns fara "da" sau "nu"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: