Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Zizi

Zizi


Mesaje : 13
Data de înscriere : 08/06/2009

Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty
MesajSubiect: Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]   Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] EmptyLun Iun 08, 2009 2:24 pm

Hello
Ma numesc Andru [vine de la andrada ><] am 17 ani si sunt din Cuj [ bine acu m-am mutat in Spania] mare fana An cafe >< [ pereti din camera mea spun totul] , stilul meu de imbracaminte or e gothic,or un fel de lolita,or sport.. niciodata elegant.. [inafara de evenimente speciale] , imi ador papagalul Paco Mad , sunt o fata intelegatoare,sunt zodia Fecioara >Smile , pai.. si ce pot sa va mai zic despre mine?mai bine.. aveti intrerbari?Razz
Sus In jos
Yuuki
Admin
Yuuki


Mesaje : 422
Data de înscriere : 06/06/2009

Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty
MesajSubiect: Re: Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]   Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] EmptyLun Iun 08, 2009 2:25 pm

Uite-o pe a mea :X ca e aici :X:X:X:X te iubesc>Very Happy<.. asa revenind.. happy posting.. and have fun Wink
Sus In jos
https://bloody-kiss.forumgratuit.ro
Zizi

Zizi


Mesaje : 13
Data de înscriere : 08/06/2009

Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty
MesajSubiect: Re: Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]   Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] EmptyLun Iun 08, 2009 2:26 pm

Bonbonica me =^.^=
mersi de welcome.. Razz [ si eu te iubesck]
Sus In jos
Mizore

Mizore


Mesaje : 42
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : in my bloody world

Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty
MesajSubiect: Re: Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]   Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] EmptyLun Iun 08, 2009 9:38 pm

heya..welcome here...gomene pentru intariere ><"..well..happy posting and have fun!
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Continut sponsorizat





Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty
MesajSubiect: Re: Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]   Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><] Empty

Sus In jos
 
Ziz`s here ^^ [ nu aplaudati ><]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: