Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un simplu ''Salut''

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Roze

Roze


Mesaje : 138
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : undeva in trecut,aproape de viitor insa niciodata in prezent

Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' EmptyLun Iun 08, 2009 4:59 pm

Buna.Ca de obicei obisnuita introducere de toate zilele.Numele meu este Cezara.Atat de multe lucruri de spus despre viata mea atat de obsnuita ca-mi provoaca dispret.Am sa spun pe scurt...Idealurile mele tintesc foarte sus insa unul aproape ca l-am atins.Vreau sa devin scriitoare si acest lucru sper ca se va intampla in curand.Si,cum e normal,sunt si fana anime iar genul yaoi/yuri nu este nimic nou pentru mine.Sunt o fire mai rece insa incerc sa compensez acest lucru prin manierele mele si tendinta de a-mi face multi prieteni(fie ca vreau fi ca nu).La capitolul varsta..ce pot spune..minunata varsta de 16 ani imi aduce zilnic dureri de cap.Tare greu mai e sa fi leoaica intr-o lume plina de vicii.Ei bine cred ca este deajuns pentru astazi.Daca aveti intrebari am sa va raspund cu placere la ele.Ciao.
Sus In jos
Haruhi

Haruhi


Mesaje : 346
Data de înscriere : 08/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' EmptyLun Iun 08, 2009 5:10 pm

Hy bun venit in crazy world:X:X:X postare zguduita : ) ) ) and debea astept sa ne cunoastem:*:*:*
Sus In jos
Roze

Roze


Mesaje : 138
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : undeva in trecut,aproape de viitor insa niciodata in prezent

Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Re: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' EmptyLun Iun 08, 2009 5:11 pm

Hmmm..multumesc de intampinare.Apreciez gestul
Sus In jos
Mizore

Mizore


Mesaje : 42
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : in my bloody world

Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Re: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' EmptyLun Iun 08, 2009 9:46 pm

hm..ce'as putea zice..welcome here...sper sa'ti indeplinesti toate idealurile..chiar sunt curioasa sa'ti citesc creatiile..well..happy posting and have fun
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Roze

Roze


Mesaje : 138
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : undeva in trecut,aproape de viitor insa niciodata in prezent

Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Re: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' EmptyLun Iun 08, 2009 10:04 pm

Multumesc pentru welcome.Poate am sa postez un fic....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un simplu ''Salut'' Empty
MesajSubiect: Re: Un simplu ''Salut''   Un simplu ''Salut'' Empty

Sus In jos
 
Un simplu ''Salut''
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: