Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Takara

Takara


Mesaje : 145
Data de înscriere : 08/06/2009

Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..] Empty
MesajSubiect: Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..]   Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..] EmptyMar Iun 09, 2009 1:06 am

E primul meu fic..insa nu pot spune ca e perfect! Am fost inspirata din filmele Hellraiser 1, 2, 3, 4, 5, 6 & 7!

Hellraiser, Capitolul 1 – Bine! Il jucam!

Trecusera déjà 3 saptamani..afara era frumos si cald. Geamul camerei era deschis lasand mireasma imbietoarea a florilor sa intre in incapere. Adam statea pe pat cu laptopul langa el, inca jucand Hellworld. Da, statuse inchis in casa timp de 3 samptamani doar ca sa joace un joc..un joc pe care il putea juca mereu. Nu, el era prea fascinat de Hellworld, asa ca nu lasa laptopul din mana nici o clipa. Deodata telefonul ii suna, baiatul raspunzand dupa o jumatate de ora. Era Chelsea.
“Adam, am vorbit cu Jake, Allison si Mike. Am hotarat sa ne intalnim! Vrei sa vii cu noi?”
Insa baiatul raspunse cu un simplu “nu” si inchise telefonul.
Chelsea se ingrijora putin. Si ei ii placea jocul, insa nu statea inchisa in casa doar ca sa se joace pe calculator, asa ca se hotara se renunte. Doar nu voia sa se intample cum se intamplase cu prietenul sau. Peste aproximativ 4 minute, fata se intalnii cu prietenii ei, acestia toti scotand din buzunar un afis. Chelsea facu ochii mari si smulse unul dintre afise, citind-ul.
-Mergem si noi!
Dadu scurtul raspuns, inca holbandu-se la afisul din mana sa.
Ne intalnim peste 6 ore..
Timpul trecu repede..ceilalti venind sa o i-a pe Chelsea de acasa, aceasta asteptand langa un copac. Intrase in masina cand Mike parcase langa casa ei, si intr-o ora au ajuns toti 4 la petrecere. Ce nu stiau ei era ca cineva ii privea. Cineva cu multe ace in cap..si imbracat in negru.
VA URMA!!
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 92
Data de înscriere : 07/06/2009

Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..] Empty
MesajSubiect: Re: Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..]   Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..] EmptyMar Iun 09, 2009 2:02 am

Pfuu..cu ce sa incep, cu ce sa incep.
Alors, capitolul tau, daca pot sa'i zic asa, nu e decat un text din toate punctele de vedere. E prea scurt, n'ai prezentat nimic important, o zi normala din viata cuiva. Cine crezi ca e interesat de asa ceva?
Doi, e hentai *cel putin asta indica 18+'ul*. Hentaiul nu e pentru toata lumea, si n'o zic din cauza scenelor, ci din stilul pacatos cu care trebuie sa relatezi. Trebuie sa impui de la inceput, o stare, trebuie sa te faca sa simti mai presus de toate. Daca tu ai inceput cu arhicunoscuta expresie banala, 'afara era frumos si cald', deja s'a dus.
Descriere n'ai, ideea momentan e la pamant, sa vedem ce vei face cu ea pe parcurs. Renunta la expresiile de gradinita. Ar trebui sa te joci cu cuvintele, nu neaparat sa ai un vocabular care sa ne dea peste spate, insa ceva dragut, curat si expresiv.
Sus In jos
 
Hellraiser! [My Version - +18..daca cititi atunci o faceti pe riscul vostru..]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Takara's room..intrati pe riscul vostru!!
» Ce ai face daca...
» Daca m-ai fi cunoscut..
» Andreo's Ro.m..just a room..(daca vreti sa va sug sangele..intrati ! Usa e larg deschisa)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: Fan zone :: Fan Fiction-
Mergi direct la: