Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Zgomote printre morminte

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mabel

Mabel


Mesaje : 92
Data de înscriere : 07/06/2009

Zgomote printre morminte Empty
MesajSubiect: Zgomote printre morminte   Zgomote printre morminte EmptyMar Iun 09, 2009 2:05 am

Calca printre morminte cu pasi firavi. Se sprijinea din cand in cand de'o piatra. Clopotele bateau dand intregului decor o gravidatie ingandurata. Mergea lent dar sprinten in acelasi timp, saltaret, genul seducator.
Sus In jos
Roze

Roze


Mesaje : 138
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : undeva in trecut,aproape de viitor insa niciodata in prezent

Zgomote printre morminte Empty
MesajSubiect: Re: Zgomote printre morminte   Zgomote printre morminte EmptyMar Iun 09, 2009 2:53 pm

Stateam sprijinita de o piatra funerara.Ochi-mi erau mai rosii ca niciodata.Aveam pe mine o pereche de pantaloni negrii din latex,un tricou negru foarte mulat si haina lunga pana in pamant tot de latex.Era uniforma mea de vanator....mi-am pus katana langa mine privind pierduta in jur
Sus In jos
Yuuki
Admin
Yuuki


Mesaje : 422
Data de înscriere : 06/06/2009

Zgomote printre morminte Empty
MesajSubiect: Re: Zgomote printre morminte   Zgomote printre morminte EmptyMar Iun 09, 2009 9:34 pm

Yuuki se plimba printre morminte.. uitandu-se la poze din mers
Sus In jos
https://bloody-kiss.forumgratuit.ro
Mabel

Mabel


Mesaje : 92
Data de înscriere : 07/06/2009

Zgomote printre morminte Empty
MesajSubiect: Re: Zgomote printre morminte   Zgomote printre morminte EmptyMar Iun 09, 2009 9:49 pm

Rasufla obosita. Se aseza langa o paitra veche de mormant. Din cand in cand dadea cu unghiile peste pamant, treptat din ce in ce mai tare patrunzand in sol.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zgomote printre morminte Empty
MesajSubiect: Re: Zgomote printre morminte   Zgomote printre morminte Empty

Sus In jos
 
Zgomote printre morminte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: In afara orasului :: Cimitirul-
Mergi direct la: