Bloody-Kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody-Kiss

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Room of Broken Glass

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Laetitia Arianne

Laetitia Arianne


Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

Room of Broken Glass Empty
MesajSubiect: Room of Broken Glass   Room of Broken Glass EmptyMar Iun 09, 2009 3:30 pm

Se afla inca in camera ei,intinsa pe patul mare si alb,privind pierduta tavanul si scapand din cand in cand cate un oftat prelung.
Prin fereastra larg deschisa navalea un aer firbinte,imbracand intreaga incapere intr-un abur incins.
Dezordinea lasata in jur de ultimul client nu prea parea sa o deranjeze,iar cioburile de pahar cu urme de vin si wiskey se odihneau linistite undeva pe jos,la marjinea patului,neluate in seama de ea.

OOC:Topic deschis.
Sus In jos
Roze

Roze


Mesaje : 138
Data de înscriere : 08/06/2009
Localizare : undeva in trecut,aproape de viitor insa niciodata in prezent

Room of Broken Glass Empty
MesajSubiect: Re: Room of Broken Glass   Room of Broken Glass EmptyMar Iun 09, 2009 6:11 pm

Stateam sprijinita de un perete privind in jurul meu apoi la fata
-Chiar iti plac toate astea?
Sus In jos
Laetitia Arianne

Laetitia Arianne


Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

Room of Broken Glass Empty
MesajSubiect: Re: Room of Broken Glass   Room of Broken Glass EmptyMier Iun 10, 2009 3:12 am

-Nu stiu,probabil ca ar trebui sa se ocupe cineva de ele ...raspunse simplu Laetitia,ridicandu-se de pe pat si privind in directia lui Roze.Ultimul barbat care a trecut pe aici a fost putin cam grabit,asa ca a lasat putina dezordine.
Incheie,ridicandu-se de pe pat si mergand spre oglinda de pe unul dintre peretii dormitorului.Isi privi parul lung si castaniu,ochii mari si albastri,picioarele lungi,aproape interminabile si buzele arcuite ca deobicei,intr-un zambet diabolic.
-Te pot ajuta cu ceva?Sau ai ajuns in camera mea fara un motiv anume ...
O inspecta dn priviri pe fata din fata ei,analizandu-i cu atentie trasaturile chipului si ale intregului corp.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Room of Broken Glass Empty
MesajSubiect: Re: Room of Broken Glass   Room of Broken Glass Empty

Sus In jos
 
Room of Broken Glass
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mizore's Room..the bloody room
» Alice`sZ Room
» Kikyo's room
» Ryan's room
» Chou`s room..ganditi-va de 2 ori inainte sa intrati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody-Kiss :: Camin :: Camera fetelor-
Mergi direct la: